1. Úvod
  2. Partneři a Dodavatelé

Partneři a Dodavatelé

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s našimi úspěšnými partnery a špičkovými dodavateli, kterými jsou:

Kömmerling

Kömmerling

www.kommerling.cz

KÖMMERLING je tradičním výrobcem PVC profilů (okenních systémů) používaných k výrobě plastových oken. Tento moderní materiál získal v posledních 20 letech na popularitě a postupně si vydobyl dominantní postavení na evropských trzích.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o.

www.aluprof.eu

Společnost ALUPROF SYSTEM CZECH zabezpečuje prodej v oblasti hliníkových systémů pro stavebnictví a předokenních rolet, garážových vrat a bran v ČR i na Slovensku. Veškeré výrobky jsou certifikovány a ověřeny v řadě významných institucí (ITB Polsko, IFT Rosenheim, CSI Zlín, Fires Slovensko atd.).

Sky-Frame

Sky-Frame

www.sky-frame.com

Velkoformátové prvky Sky-Frame vám pomohou splnit vaše sny o dokonalém bydlení. Švýcarské bezrámové posuvné systémy jsou dokonalým řešením pro spojení velkolepých výhledů s moderní architekturou. Díky bezprahovému řešení se vnitřní a venkovní prostor spojí v jeden.

TS Aluminium Profil Systems GmbH & Co KG

TS Aluminium Profil Systems GmbH & Co KG

www.ts-alu.de

Společnost TS Aluminium je jedním z předních dodavatelů systémů hliníkových profilů pro zimní zahrady, terasové střechy, okna, dveře a dveřní markýzy a související konstrukční software.

PKS okna a.s.

PKS okna a.s.

www.pksokna.cz

PKS okna a.s., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, působí na českém trhu od samého počátku 90. let. Jde o ryze českou firmu. Výroba výplní stavebních otvorů probíhá v moderních provozovnách, kde jsou zpracovávány materiály renomovaných zahraničních dodavatelů.

SERVIS CLIMAX a.s. – to nejlepší pod sluncem

SERVIS CLIMAX a.s. – to nejlepší pod sluncem

www.climax.cz

Společnost CLIMAX se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti protisluneční techniky. Výrobní sortiment společnosti CLIMAX tvoří: hliníkové, bambusové a látkové vnitřní žaluzie, hliníkové venkovní žaluzie, látkové rolety, hliníkové a plastové venkovní rolety, plisé, látkové fasádní stínění, markýzy, stínění zimních zahrad a sítě proti hmyzu.

AGC Moravské Budějovice s.r.o. – sklo je budoucnost

AGC Moravské Budějovice s.r.o. – sklo je budoucnost

www.yourglass.com

AGC Glass Europe se sídlem v belgickém Bruselu vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová & náhradní skla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny AGC Glass – největšího výrobce plochého skla na světě.

PERITO s.r.o. – pohoda za vchodovými dveřmi

PERITO s.r.o. – pohoda za vchodovými dveřmi

www.perito.cz

Společnost PERITO s.r.o. zahájila sériovou výrobu dveřních výplní v roce 1999. Nabízí široký sortiment tvarů a typů dveřních výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Základním kamenem výroby se staly dveřní výplně pro výrobu vchodových dveří z plastových a hliníkových profilů.

R.T. kování – stavební kování

Firma R.T. kování a.s. – stavební kování

www.rtkovani.cz

Firma R.T. kování (dříve ROTO Nové Město) působí na českém trhu od roku 1992. Od samého počátku zabezpečuje technickou obsluhu a distribuci kování ROTO. Cílem firmy je neustále zlepšovat užitné vlastnosti oken a dveří. Kování ROTO zohledňuje v rámci svého řešení veškeré dnes diskutované parametry, které by měly stavební výplně garantovat, a sice bezpečnost, úsporu topné energie a komfort.

R.S.P. s.r.o. – příslušenství pro okna a dveře

R.S.P. s.r.o. – příslušenství pro okna a dveře

www.rsp.cz

Firma R.S.P. je českým výrobcem příslušenství pro okna a dveře. Její sortiment zahrnuje především kliky neboli dveřní a okenní kování značky HOPPE (hliníkové, mosazné a plastové kliky či kování z ušlechtilé oceli), těsnící profily, vnitřní dřevotřískové i plastové parapety a venkovní hliníkové parapety, které se vyznačují nízkou hmotností, dekorativním vzhledem a vysokou odolností.

Würth, spol. s r.o. – profesionální montážní technika

Würth, spol. s r.o. – profesionální montážní technika

www.wuerth.cz

Základním kamenem skupiny Würth je celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem. Se současným počtem více než 100 000 produktů pro řemesla a průmysl se z původního specialisty na šrouby stal odborník na montážní techniku.

FAKRO CZECH s.r.o. – střešní okna

FAKRO CZECH s.r.o. – střešní okna

www.fakro.cz

FAKRO je významným výrobcem skládaných půdních schodů a široké palety produktů, které umožňují komfortní bydlení v podkroví (střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání, kyvná okna, okna se zvýšenou osou otáčení, okna výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy a světlíky). Dále vyrábí doplňky pro střešní okna, jako jsou žaluzie, vnitřní a předokenní rolety, venkovní markýzy, motorové jednotky, systémy dálkového ovládání, protikouřové systémy a solární kolektory.

Chcete více informací nebo cenovou kalkulaci?

Zavolejte nám zdarma 800 201 202

Navštivte nejbližší pobočku nebo showroom zimních zahrad

Chcete si nechat nezávazně spočítat cenu?

Zavřít

Odeslat e-mail na:

Vaše jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon *
Vaše adresa *
Dotaz