Kontaktujte H&M – Výrobce plastových oken a dveří
H&M – Výrobce plastových oken a dveříDEENFR
 
 Virtuální prohlídka

Nevíte si rady?

Poradíme Vám.

Navštivte naši nejbližší pobočku!

Zakázkové kanceláře H&M

Více

Úvod > Speciální konstrukce > Zimní zahrady a zastřešení

Zimní zahrady a zastřešení

Autorizovaný výrobce zimních zahradJsme autorizovanými výrobci zimních zahrad a poznáte nás podle značky Slunce v domě. Zabýváme se návrhy a realizacemi zimních zahrad a různých druhů zastřešení pro bazény, balkony, verandy, vchody, terasy, zahradní posezení a přístřešky pro auta.

Exkluzivní zimní zahrada zaplní Váš dům sluncem.

Dopřejte si luxusní zahradní posezení po celý rok nezávisle na počasí. Zimní zahrada se okamžitě stane vaším nejoblíbenějším místem v domě a plnohodnotnou obytnou místností plnou světla. Je oázou odpočinku či centrem rodinného života jako stvořeným pro oslavy, stolování či zábavu.

Konstrukční varianty i barvy zimních zahrad si vybírá každý podle svého přání i vkusu. Stejně tak různé varianty otevírání oken, balkonových dveří, posuvných nebo skládacích dveří mohou být navrženy dle přání zákazníků a libovolně kombinovány.

Bližší informace o našich exkluzivních zimních zahradách naleznete na stránkách Slunce v domě .

Ukázka zimní zahradyUkázka zimní zahradyUkázka zimní zahrady
Ukázka zimní zahradyUkázka zimní zahradyUkázka zimní zahrady

Zasklení balkonů a lodžií

Naše firma využívá k zasklení balkonů a lodžií rámový a bezrámový systém hliníkových profilů firmy Alumistr SE. Instalací posuvného zasklení můžete i v panelovém domě vytvořit z balkonu nebo lodžie další prostor, který bylo možné využívat pouze v letních měsících, a jednoduše tak zvětšit obytnou plochu bytu.

Bližší informace naleznete na stránkách Slunce v domě .

 
certifikaty
vyrobila OmegaDesign