Kontaktujte H&M – Výrobce plastových oken a dveří
H&M – Výrobce plastových oken a dveříDEENFR
 
Úvod > Okna & dveře > Plastové dveře

Plastové dveře

Při volbě nových dveří je vždy nutné brát v úvahu to, aby dveře dokonale splňovaly tyto tři základní, ale důležité funkce: bezpečnost, izolační vlastnosti a design. 

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře jsou díky svým vlastnostem a elegantnímu designu čím dál oblíbenější. Moderní dveřní systémy profilové řady 76AD, 88plus a EuroFutur jsou velmi variabilní a splňují veškeré požadavky na tepelné a izolační vlastnosti.

Široká škála barev ať už ve dřevěných dekorech nebo unibarev umožňuje velkou variabilitu barevných řešení dveřních prvků. V neposlední řadě je třeba uvést možnost použití hliníkových naklapovacích profilů tzv. AluClip , které dokonale kombinuje vlastnosti dvou materiálů: elegantní design hliníku s neomezenými barevnými možnostmi a optimální tepelně izolační vlastnosti plastových profilů.

Detail plast-hliníkových dveří

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Stavební a architektonické trendy čím dál více směřují k využívání velkých prosklených ploch. Snahou je zajistit nejen krásný výhled, ale také zcela nenásilně a přirozeně propojit obytnou místnost s přírodou.

Ideální řešení pro optimální využití místa kolem vchodu na terasu nebo do zahrady nabízí posuvné dveře, které nabízíme ve dvou typech provedení: posuvně zdvižné dveře HST, paralelně sklopné dveře PSK

 
certifikaty
vyrobila OmegaDesign