Kontaktujte H&M – Výrobce plastových oken a dveří
H&M – Výrobce plastových oken a dveříDEENFR
 
Úvod > Okna & dveře > Plastová okna

Plastová okna

Plastová okna jsou výhodná z mnoha důvodů. Jejich životnost je více než padesát let, jsou méně náročná na údržbu a PVC je materiál s výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi.

Volíte plastová okna?

Nabízíme velmi širokou škálu okenních profilů nejvyšší kvality. Naším dodavatelem okenních profilů je německá firma Profine GmBH, jednička na evropském trhu a naprostá špička v oboru. V našem portfoliu zpracováváme profily značky Kömmerling a KBE.

Okenní profily Kömmerling a KBE jsou stabilizovány pomocí ekologického vápníku/zinku namísto olova.

NOVINKA na trhu plastových oken!!! Profilový systém nové generace Kömmerling 76, nyní nově ve variantě se středovým těsněním 76 MD

Umí to opravdu tolik? Přesvědčte se sami. Kömmerling 76 MD
se středovým těsněním.

Profilový systém nové generace Kömmerling 76mmNa první pohled to může vypadat, že nejsou mezi okny a okenními systémy žádné rozdíly. Ale ten, kdo stojí před rozhodnutím jaká okna koupit, objeví kvalitní vlastnosti a charakteristiky. Není okno jako okno!

Naše zkušenosti, dlouholetý výzkum a vývoj, nejmodernější počítačové konstrukce a simulace, nespočet testů – to vše znamená Kömmerling 76 ve variantě s dorazovým nebo středovým těsněním.

To vše směřovalo k jednomu cíli – chceme vám nabídnout to nejlepší okno ve své třídě.

Detail plastových oken 76 MD

Detail plastových oken 76 AD

Profilová řada plastových oken 88plus

Plastová okna 88plus

88plus je nový okenní systém a představuje kvalitativní stupeň ve vývoji okenních profilů z PVC, jaký dosud ještě nebyl dosažen. Je to inteligentní konstrukce nové generace okenních profilů, která přináší mimořádné zlepšení hodnot tepelné a zvukové izolace oken pro větší bezpečí a hospodárnost. Tato produktová řada je vhodná především do nízkoenergetických a pasivních domů.

Detail plastových oken 88plus

Detail plastových oken KBE 70 AD

Profilová řada plastových oken KBE 70 AD

KBE 70 AD je pětikomorový okenní systém s vynikající statikou a dvojitým dorazovým těsněním, který nabízí výborné tepelně technické a fyzikální vlastnosti.

Detail plastových oken KBE 70 AD

Hledáte nadčasové řešení?

Potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků splňují plast-hliníková okna, tzv. systém AluClip. Bližší informace o profilových řadách 76 AD AluClip, 88plus AluClip a EuroFutur AluClip naleznete zde.

Všechny naše profily v kombinaci s vhodným zasklením splňují podmínky dotačního programu ZELENÁ ÚSPORÁM .

 
certifikaty
vyrobila OmegaDesign